Örnek rehabilitasyon merkezi kalitesini tescilledi

Örnek rehabilitasyon merkezi kalitesini tescilledi

Türkiye'nin örnek rehabilitasyon merkezi olan Özel Lidya Sardes Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, 'TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi' ile kalitesini tescilledi.

Salihli'nin Sart Mahallesi'nde bulunan ve Türkiyenin her yerinden yaşlı ya da 19 yaş üzeri bedensel engelli hastalara hizmet veren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı Özel Lidya Sardes Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, yapılan denetimler sonucu, TSE'den TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni almayı başardı.

Özel Lidya Sardes Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kalitesini tescillemenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Kurucu Müdür Orçun Semizler "Kasım 2016'da yayımlanan Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezleri Yönetmeliği gereği TS EN ISO 9001:2015 belgelendirmeye yönelik standartların yerine getirilmesi çalışmamızı uzun uğraşlar sonucu yerine getirdik. Yapılan tetkik sonucunda Özel Lidya Sardes Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi';ni almaya hak kazandık. Bundan böyle merkez olarak kalite yönetim sistemi standartlarına uygun olarak, en üst düzeyde yatılı bakım hizmeti çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Kaynak http://salihlisektorgazetesi.com/28351/Haber/ornek-rehabilitasyon-merkezi-kalitesini-tescilledi.aspx?fbclid=IwAR237Or4ipc5Vip9teqb1mxd5YDFYishTdWW2OwhZpMADpZMKvygKtVOyJU#.Wesws3ZE7i8.facebook

Paylaş: